Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Mistrzostwa rejonu w Szkolnej Lidze LA

Administrator 6 czerwca 2019, 21:44

Dzięki awansowi na zawodach powiatowych drużyna dziewcząt z klas siódmych i ósmych oraz gimnazjum prowadzona przez p. Iwonę Adaszak – Kontek mogła wystartować w dniu 21 maja 2019 r. na stadionie MOSiR-u w Pile w zawodach rejonowych w LA. Zawody, w których dziewczyny startowały pod opieką p. Jarosława Kowalskiego, zakończyły się dużym sukcesem indywidualnym niektórych zawodniczek: Wiktoria Słowińska zajęła II miejsce w skoku w dal, Olga Kuczmyło
I miejsce w skoku wzwyż, Martyna Dach I miejsce w pchnięciu kulą, a Eliza Żelazna III miejsce w rzucie oszczepem.
Indywidualnie w tych zawodach wystartował Łukasz Żentkowski, który w biegu na 110 m przez płotki zajął III miejsce. Dwie zawodniczki, Wiktoria Słowińska i Olga Kuczmyło, uzyskały awans na zawody wojewódzkie. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Scroll Up