danych osobowych

Pobierz !

Mistrzostwa Powiatu w Trójboju LA

Administrator 24 maja 2022, 08:00

23 maja na stadionie MOSiR w Pile odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 4a w składzie: Julian Grzegorczyk, Wojciech Róg, Adrian Grudzień, Szymon Muszyński, Eliasz Małachowski, Kacper Ziembikiewicz. Zespół nasz, prowadzony przez p. Macieja Dobosza, zaprezentował się bardzo dobrze i  z dużą przewagą punktową nad drugim zespołem został zwycięzcą zawodów o mistrzostwo powiatu i awansował do mistrzostw rejonowych. Dodatkowo Julian Grzegorczyk zdobył srebrny medal w punktacji indywidualnej oraz drugie miejsce w konkurencjach skok w dal oraz biegu na 60m. Indywidualnie również Wojciech Róg został brązowym medalistą w punktacji indywidualnej oraz w konkurencjach skok w dal i bieg na  60m. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.