facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu

Administrator 3 listopada 2019, 18:10

29 października 2019 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Pływaniu zorganizowane przez Nadnotecki Szkolny Związek Sportowy oraz Aqua-Pil w Pile w ramach XXI Olimpiady Dzieci i Młodzieży Powiatu Pilskiego.
W zawodach sztafet na dystansie 6x25m klas 4-6 znakomicie zaprezentowały się drużyny dziewcząt i chłopców z naszej szkoły zajmując odpowiednio trzecie i czwarte miejsce. Wśród dziewcząt szkołę reprezentowały: Lena Adamczyk (6b), Maja Ilinicka (6b), Amelia Pabiś (6a), Zuzanna Załachowska (6a), Amanda Horst (5b),Anna Mazurek (5b), Laura Trojanowska (5b). Wśród chłopców: Adam Furman (6a), Dawid Grudzień (6a), Jakub Wojcieszek (6a), Robert Piasecki (6b), Jakub Kulczak (5a), Filip Rysiewski Filip (5a), Jakub Bańka (5e). Serdecznie gratulujemy!

Scroll Up