Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym

Administrator 22 października 2017, 18:49

Tagi:

17 października 2017 r. w Łobżenicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym. Impreza odbyła się w ramach rozgrywek sportowych Nadnoteckiego Szkolnego Związku Sportowego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie i uczennice w kategorii chłopców i dziewcząt pod opieką p. Krzysztofa Krogulca. W zawodach wystartowało 9 reprezentacji w kategorii dziewcząt i 9 w kategorii chłopców. W poszczególnych kategoriach drużyny podzielone zostały na 3 grupy po 3 zespoły. W grupach grano systemem ”każdy z każdym” do trzech wygranych meczy.
Reprezentacja dziewcząt w składzie: Malwina Czajkowska, Martyna Armuszewska i Weronika Cierpicka trafiła na Szkołę Podstawową z Wysokiej oraz Szkołę Podstawową z Nowej Wsi Ujskiej. Nasze dziewczęta zajęły 3 miejsce w grupie nie awansując do strefy medalowej.
Reprezentacja chłopców w składzie: Mateusz Marcinkowski, Adam Grochowski, Dominik Siekiera uzyskała taki sam wynik jak dziewczęta czyli zajęli 3 miejsce w swojej grupie i nie awansowali do strefy medalowej. Dziękujemy uczniom za reprezentowanie naszej szkoły i życzymy dalszych sukcesów sportowych.