Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Trójboju Lekkoatletycznym

Administrator 15 maja 2019, 21:30

7 maja 2019 r. na stadionie MOSiR odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Trójboju Lekkoatletycznym. W zawodach wystartowały zespoły dziewcząt i chłopców naszej szkoły. Zawodnicy zmagali się w trzech konkurencjach (bieg na 60m, skok w dal i rzut piłeczką palantową), których wyniki przeliczane były na punkty według tabel wielobojowych. Suma punktów poszczególnych zawodników składała się na wynik zespołu. Tym sposobem nasze dziewczęta w składzie: Wiktoria Grzegorczyk (4a), Maja Michalska (4a), Marta Lewińska (5a), Zuzanna Świerczek (5a) i Hanna Wilant (5a) zdobyły I miejsce, a chłopcy w składzie: Hubert Armuszewski (4a), Nikodem Kończak (4a), Filip Rysiewski (4a), Miłosz Wróblewski (4a) oraz Dawid Grudzień (5a) zdobyli III miejsce.
Indywidualnie, w całym trójboju, II miejsce zajęli Hanna Wilant i Filip Rysiewski, a III miejsce Marta Lewińska.
Serdecznie gratulujemy.