Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Administrator 14 października 2020, 08:41

9 października 2020 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych zorganizowane przez Nadnotecki Szkolny Związek Sportowy w ramach XXII Olimpiady Dzieci i Młodzieży Powiatu Pilskiego 2020/2021. Sześcioosobowe zespoły rywalizowały na trasie 600m na terenach leśnych przyległych do hali MOSiR przy ul. Żeromskiego w Pile. W zawodach uczestniczyło 55 reprezentacji szkół podstawowych i ponadpodstawowych Miasta Piły i Powiatu Pilskiego w kategorii dziewcząt i chłopców. W rywalizacji Szkoły Podstawowe – Igrzyska Dzieci znakomite 2 miejsce zdobyli nasi chłopcy w składzie: Maksym Andrzejewski (6b), Hubert Armuszewski (6a), Jakub Jarosz (5a), Filip Rysiewski (6a), Jakub Tyll (7b) i Miłosz Wróblewski (6a). Dziewczęta zajęły 4 miejsce w składzie: Amelia Chlebek (6a), Wiktoria Grzegorczyk (6a), Amanda Horst (6b) Laura Juszczak (6a), Maja Michalska (6a) i Hanna Wilant (7a).
Ponadto w rywalizacji Szkoły Podstawowe – Igrzyska Młodzieży chłopcy zajęli 6 miejsce w składzie: Oliwer Chowra (7b), Hubert Margowski (7b), Mikołaj Płachta (7a), Rutkowski Dylan (8a), Karol Wróblewski (8a) i Filip Zdunek Filip (7b), natomiast dziewczęta 8 miejsce w składzie: Lena Adamczyk (7b), Amelia Grochowska (7a), Zofia Juszczak (7a), Maria Kuzka (7a), Klaudia Młynarek (8a) i Karolina Sycz (7a).
Nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców startowały pod opieką p. Marianny Rysiewskiej i p. Macieja Dobosza.

Scroll Up