Mini Maraton Philipsa

Administrator 4 września 2016, 21:47

Tagi:

Tradycyjnie już w pierwszą niedzielę września Piłą zawładnęli biegacze, a to za sprawą rozgrywanego Półmaratonu Philipsa. Co roku nasi uczniowie biorą udział w biegu dla dzieci, który rozgrywany jest przy tej okazji. Na dystansie 2 km Mini Maratonu Philipsa naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Ślebioda Marta IV a, Grabowska Marcelina kl. V a, Kryszak Julia kl. V a, Szerement Aleksandra kl. V a, Czajkowska Malwina kl. VI a, Kryszak Klaudia kl. VI a, Nowak Paula kl. VI a, Pytlos Paulina kl. VI a, Tomaszewicz Jakub kl. VI a, Zimniak Kornelia kl. VI a, Kwiatkowska Wiktoria kl. VI c, Marciniak Natalia kl. VI c, Płotka Martyna kl. VI c. Najlepszy wynik z naszej szkoły uzyskała Malwina Czajkowska z klasy VI a zajmując 7 miejsce. Każdy uczestnik, który dobiegł do mety otrzymał pamiątkowy medal, bo każdy kto go ukończył jest Mistrzem! Zatem wszystkim Mistrzom serdecznie gratulujemy!

Marzena Ślebioda
Zbigniew Starszak