facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Mini Maraton Philipsa 2019

Administrator 11 września 2019, 15:06

8 września 2019 r. w Pile odbył się 29. Międzynarodowy Półmaraton Philips Signify. Biegiem towarzyszącym był Mini Maraton dla dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych, urodzonych w latach 2007, 2008 i 2009, w którym wzięła udział liczna grupa uczniów naszej szkoły. Zawodnicy mieli do pokonania trasę około 700m, wokół Placu Zwycięstwa.
Wśród dziewcząt znakomicie pobiegła Lena Adamczyk (6b) zajmując II miejsce. Natomiast wśród chłopców najwyżej uplasowali się: Filip Rysiewski (5a) zajmując IV miejsce i Mikołaj Płachta (6a) zajmując VI miejsce. Sześciu pierwszych zawodników w klasyfikacji dziewcząt i chłopców otrzymało statuetki z rąk Prezydenta Miasta Piły. Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w biegu.

Scroll Up