Mikołajkowy dzień w klasie 1b

Administrator 11 grudnia 2019, 06:15

6 grudnia 2019 r. w naszej klasie odbyły się Mikołajki. Tego dnia czerwona czapka i inne czerwone rekwizyty wprowadziły naszą klasę w niecodzienny i miły nastrój. Wszyscy oczekiwaliśmy na przybycie ważnego gościa- Świętego Mikołaja! Po przywitaniu i zaśpiewaniu Mikołajowi piosenki wszystkie dzieci otrzymały słodkie upominki. Aby uczcić ten radosny dzień uczniowie wykonali piękne portrety Świętego Mikołaja, które ozdabiają naszą salę i zawieszone zostały w naszej klasowej galerii. Dzieci z wielkim zapałem zabrały się również do dekorowania choinki w piękne świąteczne ozdoby. W naszej klasie zapanowała wspaniała atmosfera. Takie chwile sprawiają, że na twarzach dzieci pojawia się uśmiech, a oczy nabierają blasku. Ten Mikołajkowy dzień wniósł mnóstwo radości, uśmiechu i szczęścia. Z niecierpliwością czekamy na nadejście Świąt Bożego Narodzenia i realizację tych najskrytszych i najsłodszych marzeń.