Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Mikołajki w Nadleśnictwie

Administrator 8 grudnia 2021, 19:36

W Mikołajki klasa 6a z wychowawcą p. Julitą Cieplińską – Weinstock udała się na zajęcia do Ośrodka Edukacji Przyrodniczo-Leśnej „Zdrojowa Góra” mieszczącym się na terenie nadleśnictwa. Tematem zajęć była różnorodność świata zwierząt żyjących w lesie. Uczniowie mieli również okazję popracować z mikroskopami 3D w nowej sali w ośrodku. Po zajęciach dydaktycznych przyszedł czas na zabawę. Było ognisko, kiełbaski, wyśmienita grochówka, gorąca herbata, rewelacyjne babeczki i Mikołajkowe niespodzianki dla każdego! Ta cudowna oprawa zarówno kulinarna jaki i muzyczna (tak, tak grała nam muzyka!) została przygotowana przez 3 mamy: Szymona, Marty i Natana. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.