Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Mikołajki w klasie 5e

Administrator 6 grudnia 2019, 12:00

2 grudnia 2019 r. na lekcji wychowawczej klasa 5e świętowała mikołajki. Dzięki zaangażowaniu uczniów i ich rodziców udało się przygotować spotkanie pełne wyśmienitych słodkości. Mikołajki to zwyczaj obdarowywania się drobnymi prezentami w dzień św. Mikołaja (6 grudnia). Również klasa 5e miała cichą nadzieję, że św. Mikołaj będzie o nich pamiętał. I nie myliła się… Niestety Mikołaj był bardzo zajęty i przekazał prezenty swojemu pomocnikowi – Wiktorowi. Uczniowie byli bardzo zaskoczeni, gdy zobaczyli słodkie upominki. Mikołajkowe spotkanie przyniosło wiele radości. Szkoda, że mikołajki są tylko raz w roku…

Scroll Up