Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

,,Mikołajki na sportowo”

Administrator 22 grudnia 2017, 21:12

W czwartek, 7 grudnia 2017 r. do naszej szkoły przybyły dzieci z Przedszkola nr 14 wraz ze swoimi wychowawczyniami. Spotkanie na sali gimnastycznej uświetnili swoją obecnością dyrektor i wicedyrektor przedszkola p. Marlena Drozdowska i p. Lucyna Kwiatkowska oraz dyrektor naszej szkoły p. Szymon Frydrych. Przedszkolaki i nasi pierwszoklasiści brali udział w następujących zabawach sportowych: skoki dodawane, rzut oszczepem, sztafeta, slalom z piłką lekarska, bieg przez płotki i drabinka koordynacyjna. Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk p. dyrektora Szymona Frydrycha dyplomy, puchary i słodkie niespodzianki.