Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Miejski Konkurs SUDOKU

Administrator 21 grudnia 2017, 22:08

13 grudnia 2017 r. odbył się VI – ostatni – Miejski Konkurs SUDOKU dla gimnazjalistów. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 6 im. Lotników Polskich w Pile, a patronat nad nim objął Prezydent Miasta Piły Piotr Głowski.
Naszą szkołę wraz z opiekunem p. Agnieszką Czobit reprezentowali: Aleksandra Barcz (2B), Adam Grochowski (3A) oraz Mateusz Marcinkowski (3A).
Uczestnicy otrzymali po trzy diagramy o różnych stopniach trudności i musieli rozwiązać je w jak najszybszym czasie. Punkty zdobyte przez uczniów danej szkoły były sumowane i decydowały o miejscu całej grupy. Niestety w tym roku nie udało nam się wywalczyć żadnego miejsca.