Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Miejski Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej

Administrator 5 grudnia 2019, 21:04

3 grudnia 2019 r. troje uczniów naszej szkoły próbowało swoich sił w konkursie „Seasons of the year” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Olimpijczyków Polskich. Był to Miejski Konkurs Recytatorki Poezji Angielskiej pod patronatem Prezydenta Miasta Piły. Naszą szkołę reprezentowali Mikołaj Misiaszek i Aleksander Szatanik z klasy 8B oraz Nikola Wróbel z klasy 7B., a ich opiekunem była p. Joanna Jaruga.
Niestety, mimo wspaniałych umiejętności recytatorskich i zdolności językowych, nie udało nam się zdobyć miejsca na podium. W tym roku uczennice innych szkół okazały się lepsze. Ale chodzi o udział, wygrana byłaby tylko miłym dodatkiem. Serdeczne gratulacje dla naszych uczniów.

Scroll Up