Miejski konkurs klas trzecich „Matematyczne rebusy”

Administrator 12 grudnia 2018, 18:21

7 grudnia 2018 r. uczniowie klasy 3a – Marta Baranowska, Klaudia Spendel, Eryk Kasiak i Albert Tomczyk, pod opieką wychowawcy p. Moniki Chmielewskiej, wzięli udział w miejskim konkursie „Matematyczne rebusy”. Konkurs zorganizowany był przez Szkołę Podstawową nr 4 pod patronatem Prezydenta Miasta Piły.
Zadania, z którymi zmagali się nasi uczniowie, zdecydowanie nie należały do najłatwiejszych, ale nasza drużyna poradziła sobie znakomicie, zajmując zaszczytne II miejsce. W oczekiwaniu na wyniki wysłuchaliśmy kilku utworów granych na skrzypcach oraz wspólnie zaśpiewaliśmy kolędy. Na koniec uczniowie otrzymali dyplomy i wspaniałe nagrody, które wręczyli wiceprezydent Piły p. Krzysztof Szewc oraz dyrektor SP 4 p. Marek Rucki. Serdecznie gratulujemy całej drużynie ! Spisaliście się na medal!