Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Miejska Inauguracja Roku Szkolnego 2016/17

Administrator 4 września 2016, 21:42

Tagi: ,

1 września 2016r. klasa 3B Gimnazjum reprezentowała naszą szkołę w Miejskiej Inauguracji Roku Szkolnego 2016/17, której gospodarzem był Prezydent Miasta Piły pan Piotr Głowski wraz z Zespołem Szkół nr 2 w Pile. W uroczystości w RCK „Fabryka Emocji“ wzięli udział przedstawiciele władz, dyrekcje szkół i przedszkoli, delegacje nauczycieli i uczniów pilskich placówek oświatowych. Spotkanie inaugurujące nowy rok szkolny łączyło w sobie kilka ważnych elementów, między innymi wspomnienie wybuchu II wojny światowej w 77. rocznicę tego wydarzenia.

Marzena Ślebioda

3

2

1

Scroll Up