Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Międzynarodowy Dzień Kropki

Administrator 17 września 2021, 20:43

Międzynarodowy Dzień Kropki, obchodzony 15 września, to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy instytucji kultury na całym świecie organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować.
Również w naszej szkole nie zabrakło akcji związanych z tym popularnym świętem. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, uczniowie wzięli udział w konkursie na „Kropkowe Dzieło Sztuki”, a ich liczne, przepiękne prace ozdobiły gazetki w holu szkoły. Zwycięzcą konkursu została Julia Sienkiewicz z klasy 4b, a wszyscy pozostali uczestnicy otrzymają pochwały. Ponadto, w salach lekcyjnych i na korytarzach roiło się od „kropkowych kreacji”, a dzieci w kropki ubrane nie były w tym dniu pytane.