Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Międzynarodowy Dzień Kropki

Administrator 17 września 2020, 20:35

Dzień Kropki to święto, które dotyka idei leżącej u podstaw edukacji. Każdy z nas ma jakiś talent, tylko nie każdy potrafi go w sobie odkryć. Z tej perspektywy Dzień Kropki to także marzenie o lepszej edukacji. Takiej, która uczy młodych ludzi wsłuchiwania się w siebie, buduje ich poczucie własnej wartości i przygotowuje do odnajdywania własnych niepowtarzalnych talentów.
We wtorek, 15 września 2020 r., obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kropki. W tym dniu uczeń w kropki ubrany nie był odpytywany. Szkołę ogarnęła prawdziwa “kropkowa rewia mody”. Uczniowie wcześniej przygotowywali sobie stroje specjalnie na tę okazję. Klasy wraz z wychowawcami stworzyli kropkowane dzieła sztuki, które ozdobiły gazetkę w holu pierwszego piętra.To był prawdziwy kropkowy zawrót głowy!

Scroll Up