Pobierz !

Meeting lekkoatletyczny

Administrator 26 listopada 2017, 20:11

Tagi:

22 listopada 2017 r. w hali sportowej MOSiR w Pile odbył się I Halowy Meeting Lekkoatletyczny dla dzieci pilskich szkół podstawowych. W programie zawodów były biegi sprinterskie na dystansie 25m oraz skok wzwyż. Zawody ukończyliśmy z dorobkiem 9 medali. Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz pamiątkowy medal.
Naszą szkołę reprezentowała 16-osobowa ekipa pod opieką pp. Marzeny Ślebiody i Małgorzaty Ratajczak w składzie: Antonina Małachowska, Wiktoria Pawłowska, Weronika Ratajczak, Marta Ślebioda, Kacper Grygo, Dylan Rutkowski, Jan Strakowski, Wojciech Szulczyński, (klasy piąte) oraz Magdalena Kin, Julia Kryszak, Nikola Sment, Aleksandra Szerement, Filip Kubera, Marcin Lewiński, Marcel Rysiewski, Aleksander Szatanik (klasy szóste).
I miejsca zajęli: Weronika Ratajczak – skok wzwyż i Jan Strakowski – bieg na 25m.
Drugie miejsca zajęli: Julia Kryszak, Wiktoria Pawłowska i Marcin Lewiński w biegu na 25m, Magdalena Kin– skok wzwyż.
Trzecie miejsca zajęli: Nikola Sment, Aleksander Szatanik i Wojciech Szulczyński – w skoku wzwyż.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w II Halowym Meetingu, który odbędzie się już w grudniu br.