Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

„Matematyczna codzienność” w praktyce

Administrator 21 listopada 2016, 21:42

17 listopada w czwartek odbyły się zajęcia projektowe w Zespole Szkół Gastronomicznych. Tym razem „Matematyczna codzienność” miała charakter praktyczny. Na poprzednich zajęciach uczniowie uczyli się obliczać BMI oraz komponować jadłospisy uwzględniając zapotrzebowanie na odpowiednie składniki odżywcze. Teraz przyszedł czas na gotowanie. Mierzenie, ważenie, ustalanie proporcji, gotowanie i to co najprzyjemniejsze czyli konsumpcja przygotowanych potraw. Serdecznie dziękujemy pani Kamili Rosie za ciekawe i smaczne zajęcia.

Koordynatorki
Karina Mazurek
Agata Skórzyńska – Palacz

01
02
03
05
08
09
12
13
14
04