facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Marcin Prus – Ambasador SOS

Administrator 17 października 2018, 13:22

10 października 2018 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z byłym, 97 – krotnym reprezentantem Polski w piłce siatkowej p. Marcinem Prusem. W spotkaniu uczestniczyły klasy sportowe 4a, 5a i 6a. Marcin Prus jest ambasadorem Szkolnych Ośrodków Siatkarskich, który jeździ po całym kraju i opowiada dzieciakom, na własnym przykładzie, w jaki sposób można osiągnąć sukces w sporcie. Spotkanie odbyło się w miłej i pełnej humoru atmosferze. Nasi uczniowie nie tylko dowiedzieli się, jak ciężką pracę trzeba wykonać, aby wejść na szczyt, ile potrzeba samozaparcia, by nie zrezygnować z marzeń, ale też i to, że marzenia się spełniają, a słowa „tego się nie da” nie istnieją.
Na koniec spotkania oczywiście były autografy i selfie z Mistrzem Świata juniorów (1997), Mistrzem Europy juniorów (1996) oraz czterokrotnym mistrzem Polski z Mostostalem Azoty Kędzierzyn-Koźle (1998, 2000, 2001, 2002).

Scroll Up