MAŁY MATEMATYK – konkurs dla drugoklasistów

Administrator 19 marca 2019, 19:57

16 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Pile odbyła się 12. edycja Miejskiego Konkursu Matematycznego „MAŁY MATEMATYK” dla uczniów klas drugich. Uczniowie naszej szkoły, Maksymilian Banaszkiewicz, Pola Hałubowska, Wojciech Kwapisz, Julia Matuszczak, Michał Olechnowicz, Olga Palińska, Marcin Ślebioda, Maja Szulc, Krzysztof Tomaszewski i Dorian Winczek, pod opieką p. Hanny Włoch dzielnie zmagali się z zadaniami konkursowymi.
Każdy z uczestników konkursu musiał rozwiązać test z zadaniami o różnym stopniu trudności. Wszyscy wykazali się dużą odwagą i z uśmiechami na twarzach rozpoczęli swoje zmagania z matematycznymi łamigłówkami. Jak to zwykle bywa, dla jednych zadania okazały się łatwe, a dla innych nieco trudniejsze. Ale o tym dla kogo okazały się łatwe dowiemy się dopiero za dwa tygodnie, gdy komisja konkursowa dokona oceny prac i przedstawi wyniki. Trzymamy więc kciuki za naszych małych matematyków.