Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Lekcja przedsiębiorczości – Miasto Piła z nową energią

Administrator 7 grudnia 2022, 09:40

W miniony piątek, 2 grudnia, w Centrum Konferencyjnym Pilskiego TBS odbył się warsztat w ramach Lekcji Przedsiębiorczości. Uczniowie pilskich szkół mieli okazję uczestniczyć w interesującej prelekcji na temat „Trendy technologiczne, które zmieniają świat”. Wyżej wymienioną prelekcję poprowadził  Maciej Kawecki – prawnik, doktor nauk prawnych, nauczyciel akademicki, autor cyklu technologicznego w programie „Dzień Dobry TVN”. Młodzież dowiedziała się o innowacjach technologicznych, które mają niesamowity wpływ na nasze życie m.in. w dziedzinie transformacji klimatycznej. W ramach drugiego spotkania odbył się interaktywny quiz o przedsiębiorczości, podczas którego uczniowie z naszej szkoły mogli  sprawdzić swoją wiedzę  z zakresu projektu „ Miasto Piła z nową energią”. Z przyjemnością możemy poinformować, że nasza uczennica klasy 8d Michalina Gacek zdobyła II miejsce w quizie miejskim. Za aktywny udział goście zaangażowani w rozwój pilskiej gospodarki i edukacji nagrodzili uczniów atrakcyjnymi upominkami. Zastępca Prezydenta Piły Pani Beata Dudzińska podziękowała za liczną frekwencję i aktywny udział uczniów w ramach Lekcji Przedsiębiorczości 2022.