facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

„Leci paka do dzieciaka”

Administrator 5 listopada 2019, 20:56

„Leci paka do dzieciaka” to kolejna akcja, do której postanowiło przyłączyć się Szkolne Koło Misyjne kierowane przez p. Ewę Koniec. Odpowiedzieliśmy na apel Sióstr prowadzących dom dziecka w Cheshire Home w Namibi w Afryce. W środę, 23 października i w piątek, 25 października 2019 r. w czasie Tygodnia Misyjnego odbyła się w szkole zbiórka przyborów szkolnych i pomocy edukacyjnych. W tych dniach mali misjonarze odwiedzili wszystkie klasy, zbierając przyniesione dary, wśród których znalazły się między innymi: piórniki – część już wyposażona, zeszyty, bloki, kredki, farbki, długopisy, wycinanki, bloki, itd. Jednym zdaniem wszystko czego potrzebują dzieci w szkole. Zebrane rzeczy będą przekazane jako prezent pod choinkę od Uczniów – Przyjaciół z Polski. Mamy nadzieję, że przyniesione dary będą dobrą pomocą w zdobywaniu wiedzy dla naszych przyjaciół z Cheshire Home.
Z całego serca pragniemy podziękować Dyrekcji za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki, uczniom i rodzicom za wszystkie dary. Szczególne podziękowanie kierujemy w stronę Rady Osiedla, która również włączyła się w naszą zbiórkę.

Scroll Up