facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Laureat Konkursu Chemicznego

Administrator 26 marca 2019, 14:56

5 kwietnia 2019 r. w Poznaniu odbędzie się uroczystość wręczenia zaświadczeń laureatom konkursów przedmiotowych organizowanych przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.
Miło nam zakomunikować, iż wśród uczestników tej uroczystości będzie uczeń naszej szkoły – Wojciech Henclewski z klasy 3B, który uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Nagrodą kuratoryjną za takie osiągnięcie jest zwolnienie ucznia z egzaminu gimnazjalnego z części przyrodniczej. Dodatkowym osiągnięciem Wojtka jest uzyskanie tytułu finalisty Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych tak dużych sukcesów !

Scroll Up