Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Kryminalna Piła – wykład Bogdana Lacha

Administrator 27 kwietnia 2019, 09:05

Chętni uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Pile mieli przyjemność uczestniczyć w wykładzie psychologa Bogdana Lacha na temat ,,Zabójstwo maskowane – czy można skazać za zabójstwo bez odnalezienia zwłok?”.
Wykład obfitował w wiele ciekawostek dotyczących prowadzenia dochodzenia oraz uchylał rąbka tajemnicy dotyczącej pracy techników kryminalistycznych. Psycholog policyjny mówił także o pozorowanych zabójstwach na samobójstwa w celu wyłudzenia odszkodowania…
Wykład był bardzo ciekawy i odsłonił ciemną stronę natury ludzkiej, o której wielu z nas nie miało pojęcia. Uświadomiliśmy sobie do jakich rzeczy mogą uciec się ludzie, by odnieść korzyści materialne.

Scroll Up