Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Koszulki dla Małych Misjonarzy

Administrator 17 lutego 2020, 21:32

Udało się! Mali Misjonarze ze Szkolnego Koła Misyjnego mają już swoje koszulki! Możemy się nimi oficjalnie pochwalić! Pierwsza okazja, podczas której Mali Misjonarze SP3 będą mogli je założyć już niedługo. W środę, 19 lutego, w naszej szkole odbędzie się akcja „Wyślij pączka do Afryki.”
Szczególne podziękowania składamy Radzie Rodziców za ufundowanie 20 koszulek. Małym Misjonarzom i ich rodzicom, oraz Dyrekcji szkoły za zorganizowanie kiermaszu, dzięki któremu udało nam się zebrać fundusze na wykonanie nadruków na naszych koszulkach. Będziemy widoczni!

Scroll Up