Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Konsultacje dla ósmoklasistów

Administrator 22 maja 2020, 12:43

Szanowni Państwo.
Od 25 maja 2020 r. uczniowie klas ósmych mogą uczestniczyć w szkole w konsultacjach z przedmiotów egzaminacyjnych. Proszę wszystkich Rodziców do zapoznania się z zasadami tych zajęć. Rodzice, których dzieci chcą wziąć udział w konsultacjach muszą wypełnić oświadczenie, które należy przekazać do szkoły (do skrzynki podawczej w przedsionku szkoły lub elektronicznie) najpóźniej w dniu poprzedzającym pierwsze konsultacje. Uczniowie, których Rodzice nie złożą w odpowiednim czasie oświadczenia, nie będą mogły wziąć udziału w konsultacjach ze względów sanitarno-epidemiologicznych. W dalszym ciągu, do 7 czerwca 2020 r. obowiązuje nauczanie zdalne.

Szymon Frydrych, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Pile

pdf Zarządzenie Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile z dnia 20 maja 2020 r. w sprawie wprowadzenia konsultacji dla uczniów klas ósmych pobierz
pdf Zasady organizacji konsultacji dla uczniów klas ósmych w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile w okresie epidemii COVID – 19 pobierz
pdf Oświadczenie rodziców/prawnych opiekunów o zamiarze korzystania z konsultacji dla uczniów klas ósmych w szkole w okresie stanu epidemii pobierz
Scroll Up