facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Konkurs z języka angielskiego Lapbook Thanksgiving Day

Administrator 4 grudnia 2018, 15:50

30 listopada 2018 r. został rozstrzygnięty konkurs z języka angielskiego na Lapbook-a o Święcie Dziękczynienia organizowany przez nauczycielkę języka angielskiego p. Julię Kamińską-Jachnik. Uczniowie mieli za zadanie przedstawić informacje o wspomnianym amerykańskim święcie w formie lapbook-a. Jest to, w wolnym tłumaczeniu, książka na kolana, przedstawiająca w różnorodnej formie zapis informacji, np. na płatkach ślicznego kwiatuszka, na małych kolorowych kwadracikach, kółeczkach i innych wzorach, w formie harmonijki lub mini książeczki. Prace można było podziwiać w holu głównym szkoły.
Wyniki konkursu były następujące: I miejsce Paweł Gos (3A) i Dawid Gos (8c), II miejsce Amelia Grochowska (5a), III miejsce Jakub Wojcieszek (5a). Wyróżnienia otrzymali: Kamila Pawłowska (2b), Zuzanna Michalska (5b) oraz Oliwia Kozłowska (1a). Gratulujemy talentowi i pomysłom!

Scroll Up