Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Konkurs „Teczka Szkoły” rozstrzygnięty

Administrator 22 maja 2018, 14:04

Tagi:

W dniu 1 marca 2018 r. został ogłoszony konkurs dyrektora szkoły na wykonanie projektu teczki – ofertówki dla szkoły. W określonym terminie wpłynęły 73 prace uczniów z klas 4 – 7 oraz drugich i trzecich gimnazjalnych. 6 kwietnia 2018 r. Komisja konkursowa w składzie: dyrektor szkoły p. Szymon Frydrych, p. Krystyna Bukowska oraz p. Katarzyna Połyniak wyłoniła laureatów konkursu: I miejsce – nie przyznano, II miejsce – Natalia Goździewska (3B), III miejsce – Alicja Płachta (3B).
Przyznano także wyróżnienia następującym uczniom: Kinga Bisingier (4c), Michał Jasiński (5b), Dominika Liszkiewicz (2B), Barbara Reut (2B), Jakub Wojcieszek (4a). 
Ponieważ czekaliśmy na druk teczek, aby jako pierwsi mogli je otrzymać laureaci konkursu, dlatego też dopiero 18 maja 2018 r. laureatom i wyróżnionym wręczono dyplomy i nagrody ufundowane przez dyrektora szkoły.