Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Konkurs Poezji Anglojęzycznej

Administrator 6 czerwca 2019, 21:42

4 czerwca 2019 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Poezji Anglojęzycznej, przygotowany przez studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, która jest patronem naszych klas lingwistycznych. Uczniowie mieli za zadanie najpiękniej odczytać wybrany przez siebie utwór. Oceniana była poprawność językowa, wymowa oraz piękna recytacja.
Spośród uczestników konkursu najlepszy okazał się Kacper Kozłowski z klasy IIIB, który w nagrodę otrzymał jakże przydatny słownik języka angielskiego. Drugie miejsce zajęła Martyna Makowska z tej samej klasy, a trzecie Mikołaj Misiaszek z klasy 7B. Wyróżniono również Julię Tomaszewską, Julię Chalecką (7B) oraz Martynę Misterkiewicz. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy.
Dziękujemy studentom za przygotowanie i przeprowadzenie konkursu, a uczniom za piękne prezentacje.

Scroll Up