Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Konkurs plastyczny „Zdrowie”

Administrator 3 listopada 2020, 20:11

Podczas tygodnia warzywno – owocowego w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny pt. „Zdrowie”. Na konkurs zostało złożonych osiem prac plastycznych. W związku z tak małym zainteresowaniem uczniów, organizator, p. Angelika Adamska, wraz z przewodniczącą Rady Rodziców, p. Magdaleną Kadur, postanowili nagrodzić każdego uczestnika, który stanął do plastycznych zmagań. W czwartek, 29 października, komisja konkursowa w składzie: p. Emilia Kryza, p. Iwona Starkowska oraz przedstawiciel starszych uczniów Karolina Sycz zdecydowała o wynikach konkursu:
– 1 miejsce – Agata Palińska (2c), 2 miejsce – Wojciech Poczesny (1a), 3 miejsce – Zofia (2c) i Zuzanna (3b) Sadowskie.
– wyróżnienia otrzymali: Michalina Załachowska (2c), Dominik Kamiński (2c)
i Katarzyna Kościerska (1a).
– w konkursie zostały wybrane dwie wyjątkowe prace, które zostały nagrodzone Nagrodą Specjalną, Były to prace Julii Filipiak (2b) oraz Wanessy Pieczul (1a).
Miło nam poinformować, że w piątek, 30 października, odbyło się rozdanie nagród. Ciekawe upominki wręczyła dzieciom Pani Magdalena Kadur, przewodnicząca Rady Rodziców.
Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców, za co serdecznie dziękujemy, a wszystkim laureatom konkursu serdecznie gratulujemy!

Scroll Up