facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Konkurs plastyczny dla klas 1-3 „Piła, moje miasto”

Administrator 27 kwietnia 2019, 09:19

Uczniowie klas młodszych mieli okazję wziąć udział w konkursie na przedstawienie swojej wizji plastycznej najciekawszych miejsc w Pile. Na parterze znajduje się galeria, gdzie można podziwiać konkursowe prace plastyczne. A oto wyniki konkursu: I miejsce – Karolina Dominikowska (2a), II miejsce – Aleksander Hryckiewicz (2b), III miejsce – Paweł Seweryn (1c). Wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie: Maja Paczesna (2c), Szymon Muszyński (1b), Krzysztof Lipski (2c).

Scroll Up