Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Konkurs plastyczny „Anioły jak z bajki”

Administrator 30 grudnia 2021, 17:01

W związku z dostarczeniem na konkurs czterech prac, które należą do jednej kategorii wiekowej, szkolny opiekun konkursu, p. Angelika Adamska, zmuszony był do przeprowadzenia jego szkolnych eliminacji. Wobec powyższego informujemy, że komisja konkursowa mając nie lada wyzwanie i bardzo trudny wybór po dłuższej debacie, wybrała prace następujących uczniów: Tomasza Palińskiego (4c) i Julity Krysiak (6a). Dzieła w/w uczniów będą reprezentować naszą szkołę w miejskim etapie konkursu, natomiast pozostałym uczestnikom szkolnych eliminacji serdecznie dziękujemy i zapraszamy po odbiór pamiątkowych dyplomów i drobnych upominków.