Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

Administrator 23 grudnia 2020, 18:48

Miło nam poinformować, że dwoje uczniów z naszej szkoły, rodzinnie przystąpiło do konkursu plastyczno-techniczego na Szopkę Bożonarodzeniową. Uczennica klasy 5a Julita Krysiak oraz uczeń klasy 6b Alan Chmielewski, stworzyli piękne pracę, które bezpośrednio zanieśli do Muzeum Okręgowego w Pile. Muzeum jest głównym organizatorem konkursu. Wyniki będą już niebawem. Należy się ich spodziewać na Facebookowym profilu muzeum i na oficjalnej jego stronie. Naszym uczestnikom, bardzo dziękujemy za trud włożony w zmagania plastyczne. Prace są piękne i mają dużą szansę wygrać. Będziemy za to mocno trzymać kciuki! Powodzenia!