Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Konkurs na przepisy kulinarne

Administrator 24 marca 2021, 11:27

11 marca klasa 1c wraz z p. Magdaleną Klauzą była świadkiem rozdania nagród w konkursie na przepisy kulinarne. Zwycięzcy konkursu: Wojtek Poczesny (1a) -wielbiciel włoskiej kuchni, Wanessa Pieczul (1a) – kreator smacznych przepisów, Ula Rentz (1c) – współorganizator szkolnego jadłospisu i Dominik Kamiński (2c) -ilustrator ciekawych przepisów otrzymali zdrowe przekąski i przybory plastyczne.
Wszyscy zebrani uczniowie mieli niepowtarzalna okazję zadać kilka pytań panu dyrektorowi Szymonowi Frydrychowi i szefowej kuchni pani Marzenie Cieślak. Dziękujemy naszym miłym gościom, że opowiedzieli nam o swoich ulubionych potrawach.

Scroll Up