Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Konkurs na portret ulubionego nauczyciela

Administrator 21 października 2020, 19:11

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski przeprowadził konkurs na portret ulubionego nauczyciela. Uczniowie chętnie wzięli w nim udział, wykonując piękne, kreatywne prace przedstawiające niemal identycznych, jak w rzeczywistości pedagogów. Jurorami w konkursie byli właśnie nauczyciele i pracownicy szkoły.
Najlepiej ocenione prace, które zdobyły największą ilość punktów i zajęły ex aequo pierwsze miejsce to prace wykonane przez Wanessę Pieczul z klasy 1a, która narysowała identyczną jak prawdziwa panią Hannę Włoch oraz Zuzanna i Agata Gembka (klasa 7c i 8b), które wspólnie narysowały panów Macieja Dobosza i Jarosława Kowalskiego.
Wszystkie prace można oglądać w holu szkoły, do czego serdecznie zachęcamy. Uczestnikom konkursu gratulujemy talentu i umiejętności i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Scroll Up