Konkurs na Lampę Roratnią

Administrator 15 grudnia 2019, 18:43

Już po raz XXI w Skrzatuszu odbył się Powiatowy Konkurs na Lampę Roratnią, którego organizatorem jest Centrum Upowszechniania Kultury w Szydłowie. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych powiatu pilskiego. Prace zaprezentowane w czasie wystawy wykonane zostały różnymi technikami plastycznymi, zaskakiwały kształtem, materiałem, od najbardziej tradycyjnych po bardzo wymyślne.
W sobotę, 7 grudnia 2019 r., w Świetlicy Wiejskiej w Skrzatuszu odbyło się wręczenie nagród laureatom. Wśród wyróżnionych w tegorocznym konkursie znaleźli się również uczniowie naszej szkoły: Bianka Piasecka z kl. 2a oraz Alan Chmielewski z kl. 5b, podopieczni s. Małgorzaty Kuczmy i kat. Ewy Koniec. Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.