facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Konkurs Kolęd i Pastorałek

Administrator 15 stycznia 2019, 09:14

11 stycznia 2019 r. odbył się szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek zorganizowany przez p. Annę Kołodziejczyk, wychowawcę świetlicy w naszej szkole. W konkursie wzięło udział 17 uczniów z klas I – III śpiewając świąteczne utwory w dwóch kategoriach: solo i zespół. Uczestników konkursu oceniało jury w składzie: pp. Marzena Krajewska, Iwona Starkowska i Dominika Lipska-Gendera. Jury oceniało dobór utworu do możliwości wokalnych, znajomość tekstu, znajomość melodii, poziom wykonania oraz wrażenie artystyczne.
W kategorii solo uczniowie zajęli następujące miejsca: Maja Zacharska (2a) – „Gdy pierwsza gwiazdka zjawi się”, Jagoda Martenka (2a) – „Ulica śnieżynkowa”, ex aequo: Gabriela Matejek (1b) – „Chojka”, Oliwia Paczesna (1a) – „Bosy pastuszek” oraz Tomasz Paliński (1c) – „Niebieska kolęda”.
W kategorii zespół uczniowie zajęli następujące miejsca: Marta Baranowska, Hanna Szczepska i Anna Wenska-Michalska (3a) – „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, Karolina Dominikowska i Olga Palińska (2a) – „A Mikołaj pędzi, a Mikołaj gna”, ex aequo: Anna Buda i Julia Polcyn (1b) – „Przybieżeli do Betlejem pasterze” oraz Julita Łobos i Agata Szarek (2c) -„Cicha noc”.
Wyróżnienia otrzymali: Kamila Pawłowska (2b) – „Bosy pastuszek”, Alicja Słaba (1b) – „Gdy śliczna Panna”, Lena Sikorska (2b) – „Wśród nocnej ciszy”.
Uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni dyplomami oraz słodkim poczęstunkiem. Wszystkim serdecznie gratulujemy! Oprócz wielu wspaniałych wrażeń towarzyszących imprezie został zrealizowany najważniejszy cel, którym było wspólne kolędowanie.

Scroll Up