Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Konkurs „Anioły z papieru”

Administrator 23 grudnia 2020, 18:41

W dniu 18 grudnia zakończyły się szkolne eliminacje konkursu plastyczno – technicznego „Anioły z papieru” przeprowadzone przez p. Angelikę Adamską. Na konkurs zostały zgłoszone dwie prace, uczennicy klasy 4c Olgii Palińskiej i ucznia klasy 4b Marcina Ślebiody. Informujemy, że obie prace, zostały przekazane do organizatora konkursu, Szkoły Podstawowej nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w Pile i będą brały udział w dalszym etapie. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 22 grudnia. Wyniki zostaną podane na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Pile.
Naszym uczestnikom, bardzo dziękujemy za trud włożony w zmagania plastyczne. Prace, które otrzymaliśmy są piękne i mają dużą szansę wygrać. Będziemy za to mocno trzymać kciuki! Powodzenia!