Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Kolejna odsłona „Matematycznej codzienności”

Administrator 21 listopada 2016, 21:31

Kolejna odsłona „Matematycznej codzienności” miała miejsce w 16 listopada. Grupa architektoniczno- budowlana kończyła prace związane z wymiarowaniem sali 200. Ostatnie pomiary, rysunki, wyliczenia i już wkrótce wszyscy będą mogli zobaczyć efekty pracy naszej dzielnej grupy. Praca nad tym zadaniem wymagała od uczniów dużego skupienia i precyzji. W trakcie zajęć radą i pomocą służyła nam Pani Joanna Kolanowska. Serdecznie dziękujemy.

Koordynatorki:
Karina Mazurek
Agata Skórzyńska – Palacz

6
5
2