facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

KLUB MŁODYCH ODKRYWCÓW

Administrator 1 października 2017, 20:03

Wraz z nowym rokiem szkolnym ruszyły zajęcia Klubu Młodych Odkrywców. Do klubu przyłączyli nowi uczniowie, pełni energii oraz nowych i ciekawych pomysłów. Na pierwszych zajęciach zajęliśmy się magią, powodującą pojawianie i znikanie atramentu w naczyniu. Na kolejnych zajęciach bawiliśmy się w konstruktorów, budując różne wieże z kartek papieru i makaronu. Udało nam się również zbudować lampy z opadającymi i wznoszącymi kolorowymi kuleczkami. Niebawem nowe pomysły ukażą się na naszej podstronie DZIAŁALNOŚĆ KMO, do której odwiedzania serdecznie zapraszamy.

Opiekun KMO
Anna Popławska

Scroll Up