Klasa 3b w Kołobrzegu

Administrator 18 czerwca 2018, 13:53

Na podsumowanie trzech wspólnie spędzonych na zabawie i nauce lat, klasa 3b z wychowawcą p. Joanną Stawicką – Pipowską udała się 4 czerwca 2018 r. na jednodniowy wypoczynek do pięknego miasta Kołobrzegu. Po wietrznym molo i spacerze piękną promenadą czekała na nich atrakcja w postaci wejścia na 26 – metrową latarnię morską. Zwiedzili także Muzeum Minerałów. Plaża cieszyła się największym powodzeniem. Z drobniutkiego piasku powstały ciekawe budowle: żółw i forteca otoczona fosą. Smaczny obiad w Grzybowie i lody zakończyły pobyt w nadmorskich kurortach. Ciepły już piasek i niestraszna dzieciom zimna bryza sprawiły, że te kilka godzin nad Morzem Bałtyckim zostanie w pamięci na zawsze. Rodzicom bardzo dziękujemy za opiekę i ufundowanie dzieciom takiej frajdy.