Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Klasa 2c w projekcie „Dzieciaki sadzeniaki”

Administrator 9 marca 2020, 18:34

W czwartek 5 marca 2020 r. klasa 2c z wychowawcą p. Joanną Stawicką-Pipowską udała się do marketu budowlanego Leroy Marlin, gdzie pracuje mama Adriana, p. Anna Grudzień. Dzieci wzięły udział w ciekawym projekcie pt. „Dzieciaki sadzeniaki”. Celem warsztatów jest uczenie dzieci pielęgnacji roślin i rozbudzanie
w nich zainteresowań przyrodą. Pod opieką p. Kasi dzieci zwiedziły sklep obserwując pracę sprzedawcy. Podczas zwiedzania uzupełniały swą wiedzę na temat wyposażenia domu i tego co jest potrzebne człowiekowi do życia. Następnie zostały podzielone
na dwa zespoły. W czasie, gdy jedna grupa uczyła się sadzić rośliny cebulowe, druga rysowała co widziała w sklepie. Na koniec wspaniałej przygody dzieci zostały poczęstowane słodyczami i napojami. Otrzymały też pamiątkowe dyplomy wraz
ze swoim kwiatkiem w ceramicznej doniczce. Dziękujemy zespołowi Leroy Merlin
za pięknie zorganizowane, ciekawe i pełne niespodzianek warsztaty.

Scroll Up