Klasa 1c uczy się współpracy

Administrator 17 lutego 2019, 17:58

W piątek, 7 lutego 2019 r. klasę 1c odwiedziła studentka pedagogiki p. Angelika. Dzieci pracując w grupach miały 2 zadania. Wspólnie odrysowywały ilustracje o tematyce morskiej i jednocześnie lider grupy zapisywał lub rysował wiadomości o tym, co lubią robić poszczególni członkowie grupy w wolnym czasie. W ten sposób dzieci dowiedziały się o sobie nowych rzeczy i miały okazję się bardziej poznać. Z prac plastycznych powstała piękna gazetka.
Były także zabawy na reagowanie na sygnał. Najtrudniejsze zadanie polegało na wybraniu towarzysza podróży statkiem i rzuceniu do niego kłębka wełny. Zajęcia pod tytułem: „Uczymy się współpracy” były ciekawe i bardzo owocne, a wesołe morskie zabawy podobały się dzieciom.