Kiermasz „Wielkanocnych ciasteczek”

Administrator 26 marca 2023, 20:13

Kolejna akcja Szkolnego Koła Misyjnego za nami. Tym razem uczniowie wraz ze swoją opiekunką p. Ewą Koniec 22 i 23 marca zorganizowali w naszej placówce kiermasz „wielkanocnych ciasteczek”. Kruche ciastka w kształcie pisanek, własnej „produkcji”, pięknie ozdobione i zapakowane przez małych misjonarzy cieszyły się wśród  uczniów, ich rodziców i pracowników szkoły sporym powodzeniem. I choć po doświadczeniach akcji Bożonarodzeniowej z piernikami przygotowano ich 200, znów wiele osób odeszło zawiedzionych, gdyż nie udało im się dokonać zakupu.  Pieniądze uzyskane z kiermaszu zostaną ponownie przekazane na rzecz podopiecznych naszego zaprzyjaźnionego Oratorium Sióstr Salezjanek w Tbilisi. Dziękujemy Panu Dyrektorowi za możliwość zorganizowania kiermaszu. Pani Agnieszce za pomoc przy „produkcji”, małym misjonarzom za pracę, ks. Krzysztofowi, za udostępnienie parafialnego oratorium, w którym ciasteczka powstały, p. Magdzie za pomoc w kiermaszu. Jednak przede wszystkim dziękujemy tym, którzy  wsparli naszą akcję dokonując zakupu.