Kiermasz świątecznych pierników

Administrator 19 grudnia 2018, 13:19

Kolejne dzieło już za nami. Tym razem Mali Misjonarze w poniedziałek, 17 grudnia 2018 r., jeszcze przed lekcjami od godz.7.30, zorganizowali kiermasz świątecznych pierniczków. Pierniczki pięknie ozdobione i zapakowane przez nich samych, zostały szybko zakupione przez rodziców i już po 20 minutach wszystko zostało sprzedane! Dochód ze sprzedaży świątecznych słodkości zostanie przekazany na jeden z celów fundacji „Kapucyni i misje- budujemy studnie”.
Serdecznie dziękujemy uczniom i wszystkim rodzicom, którzy znów bardzo się zaangażowali w naszą akcję, dziękujemy także Dyrekcji Szkoły za umożliwienie przeprowadzenia kiermaszu. Szczególne podziękowania kierujemy do p. Adama Błażejewskiego za dostarczenie pierników i p. Magdalenie Kadur za zaangażowanie w przeprowadzenie kiermaszu.