facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Kiermasz Koła Misyjnego

Administrator 7 października 2019, 18:35

Wraz z nowym rokiem szkolnym, Szkolne Koło Misyjne pod kierunkiem p. Ewy Koniec znów zaczęło swą działalność. Tym razem zaczęliśmy od kiermaszu słodkości, który odbył się w piątek, 4 października 2019 r. Pieniądze uzyskane z kiermaszu zostaną wykorzystane na potrzeby Koła. Kiermasz już tradycyjnie cieszył się dużym powodzeniem. Dlatego pragniemy podziękować Małym Misjonarzom i ich rodzicom za ogromne zaangażowanie. Dziękujemy również: Dyrekcji i pracownikom szkoły, p. Magdzie za pomoc w organizacji kiermaszu, wszystkim uczniom i ich opiekunom, którzy po raz kolejny odpowiedzieli na nasz apel.

Scroll Up