facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Kartki Dobroczynne Koła Misyjnego

Administrator 26 marca 2019, 14:40

Koło Misyjne kierowane przez p. Ewę Koniec znów spieszy z pomocą. Odpowiadając ponownie na apel organizacji pożytku publicznego, która zwróciła się do szkoły z prośbą, aby wśród uczniów i pracowników naszej placówki rozprowadzić Świąteczne Kartki Dobroczynne tym razem na Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Dochód ze sprzedaży kartek zostanie przeznaczony na jeden z wielu celów fundacji, jakim jest pomoc ludziom chorym i niepełnosprawnym.
I znów udało się! Członkom Koła Misyjnego wypada tylko podziękować wszystkim, którzy wzięli w niej udział: Dyrekcji Szkoły, pracownikom, a przede wszystkim uczniom i rodzicom.

Scroll Up