facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

„Jeden z dziesięciu”

Administrator 9 października 2019, 19:33

7 października 2019 r. w sali Miejskiej Invest Parku odbył się V Turniej Historyczny „Jeden z dziesięciu” dla uczniów szkół podstawowych miasta Piły. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 5 im. Dzieci Polskich oraz Muzeum Okręgowe im. Stanisława Staszica w Pile. Turniej odbył się z okazji 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej.
Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Antoni Naranowicz z klasy 7b odniósł duży sukces zajmując w finale I miejsce. W konkursie wzięło udział 10 uczniów ze szkół podstawowych miasta Piły. Turniej był wzorowany na popularnym teleturnieju telewizyjnym „Jeden z dziesięciu” i składał się z III etapów. W I etapie uczniowie odpowiadali na dwa losowo wybrane pytania prowadzącego turniej pracownika Muzeum Okręgowego w Pile. W II etapie uczniowie tak długo się wyznaczali do odpowiedzi, aż zostało trzech najlepszych. W finale Antek wykazał się największą wiedzą i wygrał turniej! Antkowi kibicowała jego klasa 7b wraz z opiekunem p. Jarosławem Kowalskim
Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w innych konkursach!

Scroll Up